Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Yeah, Wacko Jacko, Where Did That Come From? Some English Tabloid I Have A Heart And I Have Feelings I Feel That When You Do That To Me It´s Not Nice ~ Michael Jackson
- Enjoyed examining this, very good stuff, thankyou . While thou livest keep a good tongue in thy head. by William Shakespeare. dadgcgecdbdb
- ´k vind ze eigenlijk niet zo knap :s
- GA WEG VUILE KUTWINTER! IK BEN JE BEU GEZIEN! KOM MAAR TERUG IN NOVEMBER OF ZO! FUCK OFF!!!!
- als er een schaap over de dam is staat het hek open
- Gazondabber from Belgium reported July 13 , 2004
- Snotkeutels? Liefst 'al dente'... Dankuwel!
- Vuil gespuis
Doe mij een plezier
en ga naar huis
je bent niet welkom hier - Heet in Deurne: man, ontdekt de geheime inkomsten van zijn vrouwë
- Als je het gevoel hebt dat je genoeg flauwe zever hebt gezien op het internet, dan heb je Eluterius nog niet grondig doorzocht
- De bezoekers zijn aarstgevaarlijk in de omschakeling. Dante Vanzeir kan vanop de middenlijn alleen op Vandevoordt af, maar talmt vervolgens te lang
- Dos error 53 has occurred. The network path was not found level:d drive specification 12:30:32 _ C:\MACHINE>
- binnen een paar weken of maanden krieorlt het van die uilen hier in belgie.en het zit er al van vol......... kloteleiders,en morgen gaan we verder lachen met clinton aan de macht whahahahaha
- In een tijd van universeel bedrog is het vertellen van de waarheid een revolutionaire daad
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1173:
De regen teistert m'n brëllll

In dit kwootje zitten 6 woorden, samen goed voor 30 characters, waarvan 1 b's, 5 e's, 1 g's, 1 i's, 4 l'en, 1 m'en, 2 n'en, 3 r'en, 1 s'en, 3 t's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Omer heb je weer jeuk aan je ster? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 8 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


