Hitstorie
- Geej se lèllike voel hod!
- To those who understand, I extend my hand. To the doubtful I demand, Take me as I am ~ Dream Theater
- Ik ben alleen dronken op dagen met een d!!
- sinterkloaze
- Het ministerie van onderweyts zit er weer flink naast
- Weet er eigenlijk iemand hoe dat snapchatding werkt? Men stuurt mij telkens foto's en daarna vind ik ze niet meer!!
- Everyone knows that there is a Restaurant At The End Of The Universe (bookings essential, Closed on
- Marie-Josée Bonnhaire, een vrouw van midden in de zestig, rijdt nog dagelijks op haar skateboard naar de slager. Ja, mét knie- en elleboogbeschermers
- Velen voelen zich angstig en onzeker n' shit. Risico’s verminderen en verzekeren zijn nodig, maar nemen niet altijd de angst weg yo.
- De rokers worden bestraft de drugs mogen zomaar in het open baar gebruiken dat vindt ik persoonlijk veel erger voor onze kinderen ik vind wel een roker moet recpek tonen voor een niet roker maar anders om ook
- Frank Wooodward is a no mind fly dung eating brain washed nasa sucking loser that should be flushed like the rest of the crap nasa puts out
- Lynn, elkaar all [i!i] fladder verkracht het Texel! conclusie: FUCKED!! zwart pad JAN!!
- Na onderzoek bleek dat de gemiddelde prijs voor een woonhuis in de provincie Antwerpen, redelijk wat schilde met - pakweg - Kapellen
- Milie Armsterk, iemand die vroeger in de eetzaal al een trut was, is zo'n type waarvan je zegt: "Tja zo'n mensen bestaan ook helaas"
- Kijk is nooit geen probleme met transseksuele geweest en nu allemaal maar janke want ze wille "acceptatie"
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Hitstorie
JERRY LEE LEWIS - "Miss The Mississippi And You"
Dit nummer heeft nog niet in de Eluterius Top-30 gestaan! Als jij vindt dat dit nummer in onze Top-30 hoort , dan kan je erop stemmen!
Denk er wel aan dat je dan nog twee nummers erbij moet stemmen! Dat is wettenlick verpligt!
Kijk en luister naar Jerry Lee Lewis - Miss The Mississippi And You
★ Als je een interessant weetje hebt over de video, zoals een opnamelocatie, een bijrol van een bekend persoon, het gebruik in een reclamespot, ... dan mag je dit ook steeds toevoegen!
Je moet ingelogd zijn om een videoclip en/of weetjes hierover te kunnen toevoegen.
Log in / word lid
De kleine lettertjes
☆ Wie heeft er meegewerkt aan dit nummer?· Klik hier als je medewerkers wil toevoegen. Dankjewel!
Terug te vinden op...
· Mean Old Man, Album, CD, 2010
~ Bekeken: 152 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
15
16
SILVERTEAR - So Deep 5
17
MICHAEL PENN - No Myth 18
18
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
19
20
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
21
22
STRUGGLER - Night Fever 25
23
24
MICHèLE TORR - Lui 4
25
27
BOTS - De Lange Weg 6
28
SCHMUTZ - Love Games 13
29


Rechts


