Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Music is the wine that fills the cup of silence ~ Robert Fripp
- Stanley Ugt, een gevaarlijke presentator uit Gierne, knoeit steevast met koekbeslag in badkamers
- Hier ook niet gestrooid bij de woonerf supper glas
- Steven Defour: "Wij zijn te sterk voor de Belgische competitie!" - Drie dagen later: Cercle Brugge (!) - Standaaaer De Mèrde: 4-1
- Slechts één kwootje dat over 'kotsen' gaat? Dat is te weinig. Met dit erbij zijn het er twee. Kotsen, spuien, braken, overgeven, puken, over tong(eren) gaan, uit de muil gieren, ...
- Kultu clandicka soelal inti hadoli, hangad baskeli ! :-)
- Marcel Achterborgt, organisator van spontane éénmansorgieën, stuurt regelmatig lege enveloppen naar zichzelf. Wanneer hij dan zijn laatste verstuurt, krijgt hij automatisch een nieuwe.
- spreken is zilver, oudehoeren is goud
- Trainer va mij kloten tis topen daj neerstukt vanacht e da meen ik
- Een striemend fluitconcert rolt van de tribunes in Jan Breydel
- Fucking neighbours nearly shook my house down with there fucking banging... Fuming isn't the word.. Up at 7:30 am.. Bastards
- Syntax error
- Anderlecht wil met Silva en Stroeykens in basis Europese vorm doortrekken bij STVV - Otherlays will with Silva and Strewings in base European shape flushing by STVV
- Er gaat voortaan een lachband onder de verslagen van de bekermatchen van Standard gemonteerd worden. Een microfoon in het vak van de tegensupporters zou eigenlijk al volstaan!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Rafael Van Der Vaart
Silla, 2005-11-24

Het zal je maar gebeuren dat je op de snelweg rijdt en plots een heel bekende Hollandse voetballer achter je ziet opduiken die ogenschijnlijk alleen in de auto zit, en dan veert er ineens een vrouwelijk persoon recht op de passagierszetel.
Wat er zich in de auto afspeelt laten we volledig aan jouw fantasie over....

Het zal je maar gebeuren dat je op de snelweg rijdt en plots een heel bekende Hollandse voetballer achter je ziet opduiken die ogenschijnlijk alleen in de auto zit, en dan veert er ineens een vrouwelijk persoon recht op de passagierszetel.
Wat er zich in de auto afspeelt laten we volledig aan jouw fantasie over....
~ Bekeken: 193 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

