Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I Hate Music, Especially When It´s Played ~ Jimmy Durante
- knokwarst
- Ik ga altijd met gemengde gevoelens werken. Tegenzin en misselijkheid
- Heej André je moeder doet weer niet mee! Heej ja heej ja hooow!
- Toen Vormer die handsbal vorig seizoen maakte namen ze de telefoon ook al niet op. Wat een zielige hoop supporters man. Liggen ze dagen lang te janken omdat ze in Genk verloren hebben. Ze hebben verdomme geen bal geraakt!!!!!
- Times are hard at the Il Ow Usi Ess Ark
- It was the scream of a sounding day
- Van broodje gezond tot stront. (Via mond & kont)
- wa gwaan. Merci Dirk, nu heb ik da constant in mijn kop
- De Miss was misschien nog maar net in Mississipi of ze miste haar middel tegen misselijkheid
- ja en die oefendagen en het moeilijkst van alles was om te doen alsof ik niet kon dansen whahahahaha
- De stomme idioot had "Vinni Vidi Vicci" op zijn arm getatoeëerd. Die domme fout stond op zijn lijf geschreven.
- Ik mis het ontbramen, het ééntegelkamperen en de diepgaande, constructieve gesprekken met Ivo A.
- Man (57) is terreur van zijn moeder (84) beu en gaat in hongerstakink
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Poll Jambers (10)
Kojak, 2005-12-22
De weblogs van de wereld posten ze bijna dagelijks, de filmpjes met verbazende truks, gedaan door verbazende illusionisten, die telkens weer met iets nieuws komen. Wie is eigenlijk jouw favoriet?
!++10++!
Ter herinnering is er dit filmpje. (via)
...
De weblogs van de wereld posten ze bijna dagelijks, de filmpjes met verbazende truks, gedaan door verbazende illusionisten, die telkens weer met iets nieuws komen. Wie is eigenlijk jouw favoriet?
!++10++!
Ter herinnering is er dit filmpje. (via)
...
~ Bekeken: 8 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts


