Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Waar zijn die handen!? ~ Regi Penxten
- wie een kuil graaft met zijn tanden krijgt geen vieze handen
- Ik heb een diarree aan Engelse termen die vooral leuk zijn als je interessant wilt doen.
- nog achtenvijftig stuks te gaan en dan te bedenken dat ik bij tweeduizendvierhonderdtweeënveertig de tel al kwijt was
- iedereen is dom maar elk op een ander terrein
- impact au répaire rouge
- hij heeft heel wat noten op zijn balk
- Tussendoor op sporza kijken en zien dat Genk er al vier in het mandje heeft gelegd op Aalst, terwijl die mottige luikse kutclub aan 't verliezen is in Geel. Grappig, zalig, heerlijk.
- i stronzi come al splito
- De twee supportersclans raakten slaag
- Heel Almere is in de tussentijd geplunderd. Inbraken, branden en plunderingen. Het centrum is vernietigd. De politie schat de schade op enkele honderden euro's.
- raak kin raars kees beer mes bes snik kroon koos daar braak doos dirk berm merk meer krik
- Ik wou even zeggen dat ik nóg 'n hobby heb, ik maak namelijk ook piepschuimen poezen, en die bekleed ik dan met........ Stof!
- Als kind leer je ook niet fietsen enkel door er naar te kijken
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Atlantis Temple
Zeep, 2006-01-16

Dit spel lijkt me ook een PnC-ontsnappingsopdracht, al weet ik niet hoe of wat je er moet uitvingeren en forceren. Het speelt zich af in de duistere tempel van Atlantis. Ik heb welgeteld één attribuut gevonden,maar raak niet eens weg uit de startscène. Ben net 1 stage verder geraakt. Aan jullie om beter te doen!
[update]: heb het intussen uitgespeeld. Fraai spel!...

Dit spel lijkt me ook een PnC-ontsnappingsopdracht, al weet ik niet hoe of wat je er moet uitvingeren en forceren. Het speelt zich af in de duistere tempel van Atlantis. Ik heb welgeteld één attribuut gevonden,
[update]: heb het intussen uitgespeeld. Fraai spel!...
~ Bekeken: 51 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 21/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
FATBOY SLIM - Praise You 20
14
MC5 - Kick Out The Jams 2
16
18
19
MESKEREM MEES - The Writer 13
20
21
26
27
SCHMUTZ - Love Games 30
29


Rechts

