Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Chaos is a friend of mine. ~ Bob Dylan
- Vind je het raar als ik mijn autobanden oppomp met een fietspomp tot 9 bar celsius?
- Als China iets heeft dat de VS hebben is het diefstal. Als China iets heeft dat VS niet hebben is het een gevaar voor hun nationale veiligheid.
- Ik word tellekeskiër gelinkt aan plakband, en terecht, maar ik was ook grote fan van splitnageltjes!
- Deze methode helpt heel goed bij een voetenallergie, maar je moet er wel de pliscipline voor hebben
- Als infanterist heb ik veel gezien maar dit ....:kwaad:
- das ewa anders dan bij anderlecht tegen een 4de klasser spelen in de beker
- Tussendoor op sporza kijken en zien dat Genk er al vier in het mandje heeft gelegd op Aalst, terwijl die mottige luikse kutclub aan 't verliezen is in Geel. Grappig, zalig, heerlijk.
- Er was opschudding ontstaan rond het afbreken van de woning. There was upshaking untstand around the offbreaking of the living.
- Help! There's a bear in my house!
- Ménage a trois: de paardenren bevindt zich rechts
- Het Random Kwootje-gevoel
- Verdacht: naar het containerpark gaan en vinden dat het er stinkt, en daarna in de aldi én de GB dezelfde stank gewaarworden
- ⚠️Belangrijk bericht voor u - Nu openen!⚠️
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 21/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
FATBOY SLIM - Praise You 20
14
MC5 - Kick Out The Jams 2
16
18
19
MESKEREM MEES - The Writer 13
20
21
26
27
SCHMUTZ - Love Games 30
29


Rechts

