Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I just do what I do. I like to make music ~ Neil Young
- we're extreemly happy to have clicked on the web site, it is really what my friend and I have been hoping for. The specifics on this web site is with
- Ik doe geen zaken met dat kakvolk. Jij wel? Ben jij dan ook zo'n dwaas?
- Foneties
- Gewoon ff over je kleren vrijven met een volle ballon,,dan blijft hy ook plakken tegen het plaffon !!
- ´t was toch ne donkergele mercedes 250d eh?
- Im so old my dog looks attractive
- Mijn hand riekt naar jou
- Iemand zijn kapotte fietswiel kwijt? Die zijn ze hier int midden van de nacht zomaar op straat kwamen gooien
- wie aan de weg spijkert heeft veel nagels nodig
- mensen die nooit wat geven, daar krijg ik het van
- Je moet het maar allemaal weten!
- Teek Det, de jongensgroep met Rob Willems, Mark Ouwens, Gerry Baarlo, Jason Orens en Donald Hauwaert
- Als ge bij Pepe een broodje Pozuelo vraagt krijgt ge een vervallen broodje met niks op.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Noodles
Zeep, 2004-06-29
Een dom maar leuk spelletje vond Gert, daarvoor viel hij me ook lastig op MSN daarnet en om jullie te plezieren val ik et jullie nu ook mee lastig.
Maar hebt azo iets in huis seg...
(lijkt dit op kettingbriefachtige toestanden?)
tnx Gert...
Een dom maar leuk spelletje vond Gert, daarvoor viel hij me ook lastig op MSN daarnet en om jullie te plezieren val ik et jullie nu ook mee lastig.
Maar hebt azo iets in huis seg...
(lijkt dit op kettingbriefachtige toestanden?)
tnx Gert...
~ Bekeken: 201 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

