Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Vrouwen moeten luisteren en doen wat ik zeg. Zij moeten vooral niet zeuren ~ Kanye West
- De persoon voor mij aan de bankautomaat liet net voor het naar buiten gaan nog rap ene vliegen... Dus hij was weg maar tegelijk ook nog héél aanwezig! Wat 'n lucht man!
- Heeft er iemand toevallig nog iemand een zeef die ik ff mag lenen?
- als je snel genoeg rijdt kun je zo snel overkop gaan dat het dak de grond nier raakt
- een spreuk met een x is een spreekwoord van niks
- cepheme bile sıçtılar
- Heej dag Ijf je hebt de smoel van een wijf! Heej ja heej ja hooow!
- If I can only get it up the stairs without barfing out a lung, it will be off to a fine start
- beter een goede buur dan een hoge huur
- Spirituality and the Molecular Lunch Break
- De DJ's van tegenwoordig op de radio lullen te veel, je kan geen enkele plaat ganshoren
- Serge G, De Vlaamse Jack Nicholson, zat eind jaren '80 in een funproject wat furure maakte met nougat-beat
- Een uur langer licht... 't Worden weer moeilijke tijden voor Vangheluwe.
- u stoort zich aan onze content? Dan zijn wij content!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Luchtgitaar!
Eluterius, 2004-07-23
Ontstaan uit ik-weet-niet-wat, maar het bestaat dus wel degelijk, nationale en internationale kampioenschappen luchtgitaar spelen. Voor diegenen die niet weten wat luchtgitaar is: op de officiële Belgische site staat het netjes uitgelegd. Toevallig zijn gisteren ook de Belgische kampioenschappen gehouden.
De eerste wereldkampioen luchtgitaar raggen, Stan Kreich (een achterneef van Wally, KC en mezelf btw!), heeft een megapopulaire band opgericht met de welluidende naam Air On Maiden.
En uiteraard hebben de heren een homepage. ...
Ontstaan uit ik-weet-niet-wat, maar het bestaat dus wel degelijk, nationale en internationale kampioenschappen luchtgitaar spelen. Voor diegenen die niet weten wat luchtgitaar is: op de officiële Belgische site staat het netjes uitgelegd. Toevallig zijn gisteren ook de Belgische kampioenschappen gehouden.De eerste wereldkampioen luchtgitaar raggen, Stan Kreich (een achterneef van Wally, KC en mezelf btw!), heeft een megapopulaire band opgericht met de welluidende naam Air On Maiden.
En uiteraard hebben de heren een homepage. ...
~ Bekeken: 194 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9
10
12
BOZZ SCAGGS - Lowdown 10
16
LUKE COMBS - Fast Car 6
17
18
19
20
CHRISTOPHE - Aline 17
21
EARTH & FIRE - Weekend 4
22
SCHMUTZ - Love Games 22
24
WEATHERGIRLS - Well-a-wiggy 11
26
27
28
THE SHINS - Phantom Limb 20
29


Rechts

