Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Betty sings about starlight and champagne. I sing about dead rabbits and blow jobs. When I say music is violence, she says it´s love; when I say it´s math, she says it´s tap dancing. ~ Kristin Hersh
- Ook voor vrouwen die wanneer ze hun regels hebben, deze aan hun aars lappen!
- If I can only get it up the stairs without barfing out a lung, it will be off to a fine start
- Zelfs met een gouden zadel blijft een ezel een ezel
- Buffer overflow
- Dit gebeurt doorgaans doordat de eigenaar de bijlage alleen heeft gedeeld met een groep kleine mensen, de eigenaar heeft gewijzigd wie de bijlage kan zien of omdat de bijbelage is verwijderd. Of de groep
- STOP TRYING TO APPEACE ME BY CALLING ME YOUR BABY BROTHER! I AM FIFTY-FOUR YEARS OLD!!!
- zet er iets onder.... "banaan" of zo
- Ik hoop dat deze hoernalist spoedig in de kerker belandt en daar wegrot
- Joop Stakelnek, onlangs gepensioneerd. Overal waar hij langs gaat loopt hij tegenaan of duwt er iets van af
- De ontreveden klant sleurde het restaurant voor het gerecht.
- I bought a train ticket to France and the ticket seller said, 'Eurostar?' I said, 'Well I've been on telly but I'm no Elvis
- In het verhaal staat te lezen dat Mickey het huis van Goofy passeert, die aan zijn voordeur staat, met een hamer. 'Hij hamert er flink op los!' - Op de bijgaande illustratie zie je dan dat er een naambordje aan de deur is gespijkerd, met één nagel. Is dát dan 'er flink op los hameren' ????
- Volgens de regering krijgen we allemaal Covid-19! Dat stelt me gerust, we hebben nog nooit gekregen wat de regering ons belooft!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Stringetje
Morris, 2004-09-11
Persoonlijk genieten ze mijn voorkeur. Een leuke boxershort kunnen mijn ogen zeker wel verdragen, een gewone slip is echter uit den boze. Maar wat ik nog altijd het leukste vind, is als een dame een leuke string aan heeft.
Lekker kontje erin, of eigelijk ernaast, maar er blijft nog genoeg bedekt om het een beetje spannend te houden.
Nou dit stringetje is zeer zeker spannend...
...
Persoonlijk genieten ze mijn voorkeur. Een leuke boxershort kunnen mijn ogen zeker wel verdragen, een gewone slip is echter uit den boze. Maar wat ik nog altijd het leukste vind, is als een dame een leuke string aan heeft.
Lekker kontje erin, of eigelijk ernaast, maar er blijft nog genoeg bedekt om het een beetje spannend te houden.
Nou dit stringetje is zeer zeker spannend...
...
~ Bekeken: 197 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

