Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- She Brought Colors To My Life ~ George Strait
- ...waarmede ik wil stipuleren dat het etablissement hedenavond geopend is, en dat u zich aldus, mocht u dat wensen, strontzat kan gaan zwelgen
- Binnenkort begint het voetbalseizoen weer LOL :)
- أنا أدخن سيجارة ، كان الموقد
- Papa ik heb barstende zweetpijn... Wat is dat jongen? Ik heb het heel heet....
- Sorry dat ik jouw mopje van "rammadam" niet grappig vind. Het is RA MA DANNN, met een n. Niet met een m.
- ich hem in mien boks gescheten
- Opdoffer voor STVV vlak na de rust: Refaelov trapt Anderlecht vanop de stip op voorsprong. Upduller for STVV flat after the rest: Refaelov stairs Anderlecht fromup the dot on frontjump
- Misschien ben ik wel te slim voor deze wereld
- I put my sies in her poes toenaait
- ouders vinden het behoorlijk onaangenaam als je hand in hand rondwandelt met hun kind
- je moeder riep nog: ´Trek terug, TREK TERUG!´ maar het was te laat
- Wij staan aan JOUW kant!
- Boro Bast Binsterens, een sigarenrokende zwermatoloog uit Flessenbarg, heeft het drankblik voor linkshandigen uitgevogeld
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe-Het -Zelf
Aldiman, 2004-10-07
Doe-Het-Zelvers, het is en blijft een ras appart, er zijn er die denken dat ze alles kunnen, of weer die nieteens een ngel in een houten balk kunnen kloppen.
Sommige doen het zeer goed zelf:
Zoals Sofie! Welke helemaal zelf ontdekt heeft hoe haar digitale camera werkt! En er zijn heel wat leuke kunstwerkjes uitgekomen, welke normaal hier stonden maar nu in een leuke mirror hier te vinden zijn!
Zoals Amber Die haar camera naar de tering heeft geholpen met foto's zoals dit en dit. Waarom doet iemand de mensheid dit aan? Je kan je al wel voorstellen welke ondraaglijke pijnen de lens van haar camera moet doorstaan hebben bij het aanzien van zoiets!
Veel meer van deze GOEIE doe-het-zelver's te vinden via Kodie's Weblog!...
Doe-Het-Zelvers, het is en blijft een ras appart, er zijn er die denken dat ze alles kunnen, of weer die nieteens een ngel in een houten balk kunnen kloppen.
Sommige doen het zeer goed zelf:
Zoals Sofie! Welke helemaal zelf ontdekt heeft hoe haar digitale camera werkt! En er zijn heel wat leuke kunstwerkjes uitgekomen, welke normaal hier stonden maar nu in een leuke mirror hier te vinden zijn!
(Via)
Of deze dame die de handgheid van een spiegel ontdekt heeft, vele functionaliteiten heeft zo'n ding. Maar wel even een schietgebedje maken voor je thuis zo een installeert! Want doe je het niet krijg je wat deze dame voor had, namelijk rare lichtflitsen, is dit misschien het beeld van God die zich wreekt?(Via)
Anderen doen het dan weer zeer slecht zelf:Zoals Amber Die haar camera naar de tering heeft geholpen met foto's zoals dit en dit. Waarom doet iemand de mensheid dit aan? Je kan je al wel voorstellen welke ondraaglijke pijnen de lens van haar camera moet doorstaan hebben bij het aanzien van zoiets!
(via)
Veel meer van deze GOEIE doe-het-zelver's te vinden via Kodie's Weblog!...
~ Bekeken: 15 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts


