Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I Was Perceiving Myself As Good As A Man Or Equal To A Man And As Powerful And I Wanted To Look Ambiguous Because I Thought That Was A Very Interesting Statement To Make Through The Media And It Certainly Did Cause Quite A Few Ripples And Interest And Shock Waves ~ Annie Lennox
- Rana returns to bedroom to find kitty barf all over the bed
- de appel valt niet ver van de hoge bomen die veel wind vangen
- De wachters van de Poorten van volgende week dinsdag hebben hun wolven op pad gestuurd - zij zullen enkel terugkeren met bloed aan hun tanden
- I am a naked spaceman. I like to stand naked on the moon
- al klinkt de spreuk nog zo raar, als het rijmt is het waar
- Kannye West, keep the following in mind: 1. Beyoncé DOES NOT have the best video of aal time. NOT. 2. You're a
- Und drehen sie nach links, und drehen sie nach rechts
- Giesje (30) : "ik trek zeker twee keer per week aan de kringwinkel"
- maar voor wegbeud niet erg
- PRECISE DWARF BRAVERY
- I, for one, welcome our giant viroid and parasitic worm overlords!
- lachen als een hoer met liespijn
- Let's klick some ass!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Betrapt
Silla, 2004-11-02
Ben je een geile webcamslet die met volle overtuiging het beste van jezelf zit te geven op een rustige namiddag in een klein huisje ergens op de boerenbuite? Zorg dan wel dat er niemand plots thuis (Save your ass) komt!
Ben je een geile webcamslet die met volle overtuiging het beste van jezelf zit te geven op een rustige namiddag in een klein huisje ergens op de boerenbuite? Zorg dan wel dat er niemand plots thuis (Save your ass) komt!
(vieja Kodie)
NSFW... ~ Bekeken: 8 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts


