Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I Hate Music, Especially When It´s Played ~ Jimmy Durante
- WAS IT A CAR OR A CAT I SAW >
- Het zou kunnen dat het overmatig alcoholgebruik me belet om diudelijk te knunenn tpyne, maar eijss blemlse hbegvs jesnads be,!
- ik heb een tante en een oom die neuken nog altijd met condoom
- Joffy Joffy Joffy ik doe zout in mijn koffie
- Only way to clean it is to throw it away and make another one....Ill stick with my store bought one
- For sale: Orgasmatron 3000! As good as new!
- Kan ik me stomp voorwerp ergens in u kwijt???? (®Deef)
- De transitie van "hem" naar "haar" vereist enkel nog de gekende, omslachtige operatie.
- Op zijn 24ste is de Noorse middenvelder vastte waarde bij Sheffield United, een Engelse tweedeklasser.
- lesbische paters
- Naast zijn job als nachtwaker zit Gerard zeker niet stil. Zijn hobby´s zijn vissen, kruiswoordraadsels oplossen en postzegels verzamelen
- Roel is niet akkoord dat de predikaten in de abstractielaag multiway kunnen gemaakt worden om bvb te checken dat een bepaalde methode aan een bepaald.
- Christine and the Queens of the 21 henry rolling stone temple pilots
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 21/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
FATBOY SLIM - Praise You 20
14
MC5 - Kick Out The Jams 2
16
18
19
MESKEREM MEES - The Writer 13
20
21
26
27
SCHMUTZ - Love Games 30
29


Rechts

