Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I think I am a child. Everything blows my mind. ~ Marc Bolan
- Doen jullie ook normaal praten?
- In een zee van puur javel zijn de vissen bleek van vel
- ik stink niet graag!
- Kultu clandicka soelal inti hadoli, hangad baskeli ! :-)
- Dien lompe boer die daar aan delhaize grote bek had tegen mij , door mij vettig portret te noemen mag dat nog eens proberen weet ik het niet goed afloopt, had zo een lelijke strontkleurige koekendoos
- Mèh zijt ge bassis' of wa
- How many atheists live in a monastery? - Nun.
- Werknemer: "Baas... Ik kan u 3 namen noemen..." Baas: "Oh... Zet u even..." (Werknemer gaat zitten en kijkt héél serieus) Baas: "Zeg maar." Werknemer: "Euhmmmmm... *kuch*... Jimi Hendrix, Paul McCartney, en El'n Jaaahn"
- Profiel voor Gazondabber. Aantal fotos, 7. Aantal berichten, 5.
- Vermoedens zijn bevestigd: Ivo blijkt de herenliefde te beoefenen.
- I often see the time 11:11 or 12:34 on clocks.
- soms bedenk ik me en mep ik geen kind. Soms.
- lamalord: chances created, assists, goals, successful passes for vanaken; 0
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Reflex
Zeep, 2004-12-26
Weer zo'n spelletje uit de categorie, het is stront-frustrerend, doch amusant en lichtelijk verslavend.
Reflex.
Voor als je net als ik (en velen met mij) geen zin hebt om obligate bezoekjes te brengen aan schoonfamilie en dergelijken.
Via Sparcieboontje...
Weer zo'n spelletje uit de categorie, het is stront-frustrerend, doch amusant en lichtelijk verslavend.
Reflex.
Voor als je net als ik (en velen met mij) geen zin hebt om obligate bezoekjes te brengen aan schoonfamilie en dergelijken.
Via Sparcieboontje...
~ Bekeken: 191 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

