Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I want to make at least 4 amazing records ~ µ-Zic
- Een bitterbal, een cervela (ooit iemand bij stilgestaan dat die naam wel bijna van cerveaux moet komen? Hersenworst! Een drolvormige allegorie op het geestelijk vernuft dat het plat consumentisme dient, welke vooruitstrevende geest kon in die tijd tegen zulke avant-garde zijn?), dat was van ongeziene waarde tijdens het Interbellum!
- Beetje werk aan het darmen van de kaft toevoer is versleten voor de rest is hij in orde .
- De veertigjarige vrijgezel uit het zuiden van de provincie, die anoniem wenst te blijven, is de trotse eigenaar van de babyblauwe Hummer Coupé.
- een zwaluw maakt nog geen lucifers
- hat maar twee fatzoenlijke verdedetigers erbij gehaalt
- That is a bea perisite when they land on you or get sting thy dig in your skin en grow to a maggot they dye the get to mutch blood they drowning
- Een carburator op de keien
- Ik stink verdomme naar azijn!!
- Rucky ruk, de man die sneller schiet dan zijn schaduw
- vuile matrozenbeffer
- als ijsberen met hout sjouwen gaat het winteren
- In Honduras wordt elk anderhalf uur iemand doodgeschoten. In Dogduras becomes each half hour somebody dead geshot.
- met de neus in de boter vallen
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Waar brandt het?
Silla, 2005-05-07
Als er ergens iets brandt dan “rukt” meestal de brandweer onmiddelijk uit om het vuur met water te besprenkelen waardoor het daar een stuk minder heet wordt. Iemand die hier heet van wordt?
Als er ergens iets brandt dan “rukt” meestal de brandweer onmiddelijk uit om het vuur met water te besprenkelen waardoor het daar een stuk minder heet wordt. Iemand die hier heet van wordt?
(via)
NSFW... ~ Bekeken: 8 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


Rechts

