Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I told people I was a drummer before I even had a set, I was a mental drummer. ~ Keith Moon
- Heel Almere is in de tussentijd geplunderd. Inbraken, branden en plunderingen. Het centrum is vernietigd. De politie schat de schade op enkele honderden euro's.
- Mettez cela sur le genou. La douleur disparaîtra
- Boris is a coked up pervert
- Alex Zaagnew
- Bonjour , moi c’est Solange je suis divorcé je suis à la recherche d’une relation sérieuse, basé sur la confiance
- ik denk dat ik denk, dus ik denk denk ik
- Respect (only) runs both ways. And so does the lack of it.
- |⬤/| [!!ii] |⬤/| ✓ıNㄚ└
- Bestaan er wegwerpboemerangs?
- de witte lijnen die straaljagers in de lucht achterlaten zijn waarschijnlijk veroorzaakt door de piloten die uit hun venstertje leunen en een krijtje vasthouden, zodat ze weten waar ze geweest zijn
- Hij gebaarde van kromme aars
- Deze site bezoeken is gezond!
- Yeah, like I care!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Hanne en haar borsten
Aldiman, 2005-06-21
Hanne Troonbeeckx; het toonbeeld van een stevig stel borsten, een fijn gezichtje en de volledige babe-factor . Iedereen zou ze wel is in pure nature willen bewonderen. Hier kan het heel even.
Rrraaaaaaauww zou ik zo zeggen.
Eerlijk gestolen van de zattevrienden
...
Hanne Troonbeeckx; het toonbeeld van een stevig stel borsten, een fijn gezichtje en de volledige babe-factor . Iedereen zou ze wel is in pure nature willen bewonderen. Hier kan het heel even.
Rrraaaaaaauww zou ik zo zeggen.
Eerlijk gestolen van de zattevrienden
...
~ Bekeken: 8 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


Rechts

