Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I just do what I do. I like to make music ~ Neil Young
- Verstrappen vertrekt straks vanop de pole in Brazili
- gejingeerd is oud gedaan
- Altijd pret als brad Pritt over jouw prot praat
- Vast en zeker, die leugenachtige media blijven maar doorgaan, er zijn mensen die geloven dat het verslaan van IS alles oplost, die geloven dat de overige moslims nu allemaal John Denver beginnen zinge
- Ik heb te weinig kop voor zo veel koppijn
- *** Fatman has quit IRC (Quit: Stopt maaar met zeveren mannen 't is Troel !!!!)
- Wat heeft Teletet een lelijke layout gekregen zeg
- Dit artikel is exclusief voor abonnees, niet-abonnees, toevallige bezoekers, bewuste bezoekers en iedereen die niet vernoemd wordt.
- Ik denk dat ik een kater heb dankzij de adem van een flink aangeschoten persoon... Koppijn!
- St. Proton
- morgenstond geeft een pot vol stront
- (Bio)logisch gezien bestaan er binnen Homo sapiens geen rassen: alle mensen behoren tot hetzelfde ras.
- er kletste een onaangenaam kleverig, witachtig goedje in m´n nek
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Dope & Cars
Silla, 2005-07-27
Drugs en autorijden , het gaat nog steeds niet goed samen. Vier tieners vinden er niet beter op dan apestoned in de auto te stappen en het spelletje voetgangertje rammen te spelen.
Best wel leuk lijkt me, maar ja, zo'n dingen doe je gewoon niet. ...
Drugs en autorijden , het gaat nog steeds niet goed samen. Vier tieners vinden er niet beter op dan apestoned in de auto te stappen en het spelletje voetgangertje rammen te spelen.
Best wel leuk lijkt me, maar ja, zo'n dingen doe je gewoon niet. ...
~ Bekeken: 208 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

