Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Celebrity and secrets don´t go together. The bastards will get you in the end ~ George Michael
- nu komt de aap door de mand
- Kannye West, keep the following in mind: 1. Beyoncé DOES NOT have the best video of aal time. NOT. 2. You're a
- De hotelgasten schamen zich immers niet en hebben openlijk sesk voor de ramen
- Det's anodder koek
- felicity's facilities
- He's right, air is heavier than sugar. Learned that in chem class
- Sorry to piss on your bonfire China, but Pink Floyd made it to the dark side of the moon first
- dus, het is beter dat het 's winters weer koud wordt, zodat we meer moeten stoken en vervuilen, en zo de aarde weer opwarmen?
- Soms staat hier een kwootje waarvan je denkt: "Wat bedoelen ze dáár nu weer mee?"
- lamalord: chances created, assists, goals, successful passes for vanaken; 0
- In de videoclip is hij te zien, vrolijk dansend en getooid met een koppijnbril
- Je kan je tennisracket ook in je bed leggen om de angst ervan te overwinnen, maar zeg nu zelf, wie heeft er nu angst van tennisrackets?
- caravan sex is nogal omslachtig
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Domme Dief
Silla, 2005-08-29
Criminaliteit loont volgens mij. Als je het goed aanpakt tenminste. Wanneer je bv. een bankoverval wil plegen koop je een bivakmuts, een wapen en vergeet je ook je gezond verstand niet.
Zo moet het dus NIET....
Criminaliteit loont volgens mij. Als je het goed aanpakt tenminste. Wanneer je bv. een bankoverval wil plegen koop je een bivakmuts, een wapen en vergeet je ook je gezond verstand niet.
Zo moet het dus NIET....
~ Bekeken: 210 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

