Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Drinking bear is easy. Trashing your hotel room is easy. But being a Christian, that´s a tough call. That´s rebellion. ~ Alice Cooper
- oempa loempia diggery doo
- Grotesko roeleert Schoten!
- Er zijn twee woorden die vele deuren kunnen openen: "Duwen" en "Trekken"
- Schachten houden van puree in de broek, Lisa houdt van popcorn maken en Fleur houdt van maïs, praeses kijkt beamend toe.
- Roop Pierre es ff noa achter..Snuyvers van Lille is van ziene klot gedreijd
- Zoveel aftrekken dat je niet meer kan vermenigvuldigen
- Santa is in my ass
- Gerrit Klugtervogt maakte, zoals verwacht, indruk met zijn imposant achterwerk.
- Toen Vormer die handsbal vorig seizoen maakte namen ze de telefoon ook al niet op. Wat een zielige hoop supporters man. Liggen ze dagen lang te janken omdat ze in Genk verloren hebben. Ze hebben verdomme geen bal geraakt!!!!!
- ik heb de kok horen fluiten , maar hij weet niet waar de lepel hangt
- Mieters, de astrante, recalcitrante blaag, met zijn rudimentaire nepotistische handelingen, reageerde stoïcijns op zijn welverdiende optater
- Tien jaar geleden werd Anne ontslaan bij 'Familie' en de reden is tot op de dag van vandaag nog niet duidelijk. Euh... ONTSLAAN!?!?
- Een striemend fluitconcert rolt van de tribunes in Jan Breydel
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts



