Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- We don't like their sound, and guitar music is on the way out ~ Decca Recording Company rejecting the Beatles, 1962...
- And yeah it is her fault, if a person could fuel a gas boiler to heat a house, there's something wrong with that person.
- de bakken komen met de regen naar beneden
- dwaas in eigen buik
- Ik moet kakken
- je hebt haar dan toch geslagen mag ik hopen??
- Moest het iemand interesseren: de pizzadozen van Bruno's zijn exact even groot als verpakkingen om LP's en Maxi's in te verzenden. Of de pizza's ook afspeelbaar zijn op platendraaiers lijkt onwaarschijk.
- Heej dag Aart ik heb een lama gebaard! Heej ja heej ja hooow!
- In this picture, you can see me standing on a frog
- Mijn oom heeft een lipoom, mijn levensgezel heeft een gezwel
- Punctualiteit is een deugd, betrouwbaarheid een zegen, als je geen van beiden mee brengt blijf je voor altijd in de regen!!!!!
- He's right, air is heavier than sugar. Learned that in chem class
- Ericskei: als uw knie in de lucht is kan uw voet nie op de grond staan hé
- Voor Josiane Verbraak hoeft het allemaal niet meer; zij heeft ervoor gekozen om in een boomhut te gaan wonen. Behangen is voorgoed verleden tijd!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pubers
Silla, 2005-10-21
Stelletje ongeregeld, beetje de grote man uithangen en nadien veel pijn en om mama roepen... Typisch gedrag van een puberke.
Stelletje ongeregeld, beetje de grote man uithangen en nadien veel pijn en om mama roepen... Typisch gedrag van een puberke.
(via)
... ~ Bekeken: 8 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts


