Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Coldplay are just four friends trying to make great music ~ Will Champion
- Hij stèkt 'er ziene bek nè oan!
- Vrouw gearresteerd voor het stelen van 16 linkerschoenen. Volgende week moet ze voor de rechter verschijnen
- Grela Vorkest, NLP-coach voor strontvliegen, staat bekend om haar welig okselhaar waar ooit een hamster in verdween en nooit teruggevonden werd
- Ali Baba vond zo de schat van de 40 rovers, ik heb het vandaag moeten doen met twee bussels wortelen en een lamsbout.
- heb mijn vensterbank roos geverft, daarna ingesmeerd met patex en toen mijn volledige blik fruit keihard op uitgesmeerd... belachelijk niet?
- één in een gaatje boren
- Andy en Ivan, kom van die divan!
- mislukkingen zijn de beste lessen
- bu waas Thieuke inne sprint???
- De zon schijt
- Als je weet dat een toetsenbord meer microben bevat dan een wc-bril, stop met zeveren op facebook, en zet u op uwe vuile wc-bril
- Wát!? MET STRÓNT GOOIEN!?
- Mijn mening over het Belgische scheidsrechterkorps is al langer gekend: een bende onvolwassen klungelaars die denken dat ze alles moeten oplossen met kaarten en graag veel gesticuleren.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.