Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I've always felt that blues, rock 'n' roll and country are just about a beat apart. ~ Waylon Jennings
- 'ik moet even wat in het toilet gaan werpen' - zo kan je op een ludieke manier aan je medemens melden dat je moet kakken
- Kan je eens aan die luidruchtige, grootgebekte vogel vragen of die banaanvormige snavel ook TOEKAN?
- dju toch kan niks geen video's meer posten
- We verwachten middagtemperaturen rond 12 h.
- de boswachter ziet door de bomen het bos niet meer
- Hoe te te nemen zorg van een vervelende jonge met onverschillig ouders! :-P Zie ook: Disney World verrassing gaat niet vrij geplande
- Heej dag Aart ik heb een lama gebaard! Heej ja heej ja hooow!
- als jouw kont kon spreken zou ze een eigen paspoort moeten hebben
- Ik heb een zoon die Elvis.
- Het is niet omdat ik qua studies minder geluk heb gehad dan jij, dat je er automatisch van uit mag gaan als zou ik het IQ van een putdeksel hebben, jij onfatsoenlijk persoon!
- Limburgermoppen zijn nog gedateerder dan dat ze van Limburg zelf zeggen. Domme, domme fucko's
- Andras Pandy had voor alles een oplossing
- Ignorantici (ig-no-RAN-ti-ci) (de; m(m)): meervoud van ignoranticus. Personen die pretenderen kennis te hebben maar door hun uitspraken het tegendeel aantonen.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.