Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Excuse me while I kiss the sky ~ Jimi Hendrix
- the holy spirit has descended upon this apostle tombstone block demonstrator
- Texas Chainsaw Mascara
- vechten tegen de bierkraan
- 094637980828 = catnr van "Love"
- Wie is toch die "Hu" waar de standardfans toch telkens om scanderen wanneer het slecht gaat?
- Hij zegt ook dat het niet gratis is dat u daarvoor moet betalen na een maand? En dat ze niks gratis geven. Maar heb wel gelAchen?
- Ik ben nog nooit gaan zwemmen!
- De hautaine, hoestende hovenier uit Hoevelaken hoefde in zijn hovaardige hoedanigheid geen hoeslaken in het hotel in Hoegaarden. Hoezo raar? Hoera!
- In het verhaal staat te lezen dat Mickey het huis van Goofy passeert, die aan zijn voordeur staat, met een hamer. 'Hij hamert er flink op los!' - Op de bijgaande illustratie zie je dan dat er een naambordje aan de deur is gespijkerd, met één nagel. Is dát dan 'er flink op los hameren' ????
- Een man zonder buik is als een appartement zonder balkon
- geluk is niet de glimlach die je laat zien als je naar anderen kijkt, maar die in je hart blijft als je jezelf onder ogen ziet
- Hoe vaak moet/mag ik eigenlijk mijn kat wassen? Staat daar een minimum of maximum op?
- Davina Verscheurs, beroepsfilatelist, begint het stilaan zat te worden om telkens aan Knoos Alperts gelinkt te worden
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 46/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
7
8
14
15
16
TIëSTO - The Business 24
17
20
RADIOHEAD - The Butcher 15
22
FAITH NO MORE - Easy 4
25
26
27
SCHMUTZ - Love Games 26
28
29
CHARLIE - Spacer Woman 7


Rechts


