Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I Hate Music, Especially When It´s Played ~ Jimmy Durante
- cepheme bile sıçtılar
- conjuncture beribbon calder rosenberg cerberus camelopard attention bowditch gyp parisian detonable archbishop feat rico wyner choppy cranium
- Een man zonder buik is als een appartement zonder balkon
- Houd educatieve en andere stichtende moraliteiten voor jezelf aub, het is hier niet de lagere school.
- Er zijn van die mensen die een film seconde per seconde ontleden om uw daarna enkele taalfouten voorte schotelen
- Dit moet de eerste keer zijn dat ik 'bitterballen' en 'interbellum' in één zin lees, die dan ook nog eens inhoud heeft!
- Onnuëzele patriark!!
- Het is niet omdat ik qua studies minder geluk heb gehad dan jij, dat je er automatisch van uit mag gaan als zou ik het IQ van een putdeksel hebben, jij onfatsoenlijk persoon!
- There also is a YouTube video of musician-scientist David Rothenberg playing a clarinet with a beluga whale, but that also is not necessarily entrainment.
- Vast en zeker, die leugenachtige media blijven maar doorgaan, er zijn mensen die geloven dat het verslaan van IS alles oplost, die geloven dat de overige moslims nu allemaal John Denver beginnen zinge
- beter een tongzoen van een draak dan gevingerd te worden door kapitein haak
- She eats diet food alright, just a fucking hell of a load of it
- we hebben bijna 16000 datums in onze database.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23


Rechts


