Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I´m a tidy sort of bloke I don´t like chaos. I kept records in the record rack, tea in the tea caddy, and pot in the pot box ~ George Harrison
- Waarom gebruikte de vader van trump geen condoom ?
- als jouw kont kon spreken zou ze een eigen paspoort moeten hebben
- victor bonifacebook
- is dit normaal gedrag voor een minister van justitie? Ik vraag het voor en clown die denkt dat da dus volstrekt normaal is.
- Je hoeft niet op facebook te vermelden dat je een tijdje niet bereikbaar bent. Niemand was sowieso van plan om je iets te sturen
- I´ve noticed you are round!
- Cercletrutte hahahahah da kan nie
- roeland vreest dat het samenwerken niet vlot gaat verlopen ivm met z'n hardware en mijn softw studio
- Jouw gezicht lijkt op een varken dat zijn kont laat zien!
- Iemand heeft bedacht dat het bedenken van dingen... Euh... GROTVERDOMME NU BEN IK MIJN FANTASTIES SIETAAT KWIJT DOOR JOUW TORPEDOSCHEET! GA TOCH BUITEN KAKKEN!!!
- I wish it were simple, but we give up easily...
- A pair of short loose fitting shorts which will permit a female to catch a glimpse of your dick
- lesbische paters
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29


Rechts


