Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I've only got one thing to say: "Sausages" ~ Liam GallagherWhen accepting a Brit Award in 1996 ...
- That's what I'd a done
- So, in essence, what does this Paradigm Shift translate to with regard to human life and environment
- Sorry maar men heeft me gezegd dat je met clubbrugge MOET lachen
- iemand kakt.
- Ik stàà in 't roood... Wateur aan mijn lippen
- In Zuid-Afrika kroop een vrouwelijke cheetah die een fotograaf zag slaperigten, zich tegen hem knuffelde om naast hem te slapen.
- Jormeidt & Walbrik Allochtre
- Matt Powell has a large inflatable banana in his back yard, which he names Doctor Peel
- als er met modder wordt gegooid moet men zich bukken
- Skosy Mindrast, superfan van de wereldberoemde Amerikaanse schlagerzanger Doman Palsky, heeft de kunde om hoorbaar met de ogen te knipperen
- Na het eten van de soep was ik genoodzaakt om iets anders te eten, zodat er zich een beschermend laagje vormde in mijn maag, en die troep zich tijdens het slapen niet kotsgewijs een uitweg ging zoeken
- Glabisnuft Breebelgeck
- Iemand die 'terug van weggeweest' is, is eigenlijk weer weg. Want als hij weggeweest is, dan is hij al terug, dus gaat hij TERUG TERUG.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31


Rechts


