Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- When you're good, you get critisized... ~ Rob Pilatus
- Wat te doen als je collega stinkt, of die ene jongen in je klas waar je zo vaak naast moet zitten?
- Bij weightwatchers zijn 3 leden afgevallen maar er zijn er ook 3 bijgekomen .
- Pia stuurt de dia met de Kia via Ria naar Mia, Lia! Wia'd dat gedacht
- Sven Kluns, de voetballer met het uiterlijk van iemand die bij jou thuis de pompbak komt herstellen, droomt al wéken van een transfer.
- Sinds 1 januari 2017 is de speed pedelec vanwege de snelheid officieel een bromfiets is.
- Wat hout schrijnwerken allemaal in?
- Hoewel het bedrijf verhuisd is naar een nieuw pand, dat vlak naast een spoorlijn ligt, lukt het de baas niet om de activiteiten weer op de rails te krijgen... De sukkel.
- De snelheidsbegrenzer heeft een dubbel voordeel: hij komt de veiligheid ten goede en is handig om boetes te vermijdne.
- Miljaar dit Standard gaat het lastig krijgen dit seizoen. Precies nog matiger dan vorig seizoen. #stacer Matiger? Slechter bedoelt ge
- I am sorry, I can help nothing. But it is assured, that you will find the correct decision.
- Poepluiers in de populieren
- Wolknienke. 't Is beginnen onweren (25 mei '09 17.00)
- it's hard to stop the chinese infasion for some culbs. but please leave the chinese outside as much
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
