Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- If this word "music" is sacred and reserved for eighteenth and nineteenth century instruments, we can substitute a more meaningful term: organization of sound. ~ John Cage
- Deze methode helpt heel goed bij een voetenallergie, maar je moet er wel de pliscipline voor hebben
- KAN IK ER WAT AAN DOEN DAT IK LINKSDRAGEND BEN!
- de uroloog is pissig
- dream ass if you'll live for ever. live ass if you'll die today
- Maak het nie moeilijker als het al is. Als de politici nu nog moeten gaan rekenen dan is de volgende persconferentie helemaal niet meer te begrijpen.
- Elke avond begint hij op onophoudelijk te fluiten op een fluitje en dan begint hij aan een scheldtirade voor de hele buurt. Dit kan zo niet verder
- Er zijn weinig mannen die 'Chantal' heten, denk ik
- Niets is zo intens spannend om te volgen als de tensie tussen ruziënde collega's
- De DJ's van tegenwoordig op de radio lullen te veel, je kan geen enkele plaat ganshoren
- *** Topic is ´Gelieve bij het binnenkomen een ´korte´ duimactie & vijf ´schietgebedjes´ (één Onze Vaderke en vier Weesgegroetjes) te doen, voor diegene die examens maken !! Good luck :)
- ...krijg ik me daar toch plotseling geen diarree zeker!
- Koppel wil hond uitlachen maar moet snel naar binnen vluchten door aanvallende beer
- Bijzondere gemoedsinstelling heb je daar... Waarom gebruik je ze niet om Bavo Claes te plezieren? Eenzaat.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
