Retro - ouwe nest uit het archief!
- Geej se lèllike voel hod!
- I want to make at least 4 amazing records ~ µ-Zic
- Heej André je moeder doet weer niet mee! Heej ja heej ja hooow!
- gewoon nog wilder dan vermager controversieel hoort ook bij dat bij de onderburen
- Scroll niet verder zonder dit te liken! Of hier te klikken!
- ik wies nimee wor ik me menne kop zat!
- Een gootband is zo'n typisch item wat mannen per se moeten hebben wanneer ze het bij hun buurman hebben zien liggen
- Øttø Ødegørd, de zelfingenomen niksnut die ervan overtuigd is dat hij de diameter heeft uitgevonden, is laatst goed voor schut gezet door hønd
- een kwoot met een X is een kwoot van niks
- een gegeven paard kan ook uit zijn bek stinken
- 't is maar da ge 't weet: Ingrid liet 'n scheet
- And there is a similar analogue?
- frotten (ww., frotte, gefrot) iets ergens onhandig tussenduwen
- Echt belangrijke mensen, zijn mensen voor wie belangrijk zijn, niet belangrijk is :-)
- Kruipt onder uwe steen dilke en zoekt eeen job
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Restjesdag
Benodigdheden:
- pannenlikker,
- 1 grote ovenschaal,
- 1 stanley-mes,
- milk-shaker,
- 1 grote kom,
- mixer.
Hoe gaan we te werk ?
Er zijn zo van die dagen dat je jezelf stoort aan al die restjes van eten die overblijven, en aan al die blikjes en potjes en bakjes die al màànden in de koele berging of kelder, hun oude dag (het overschrijden van de versheidsdatum) staan af te wachten. Je stoort je al lang aan de ketchup die in de flacon blijft zitten, broodkorsten die blijven liggen....enz.
Er is echter een oplossing !
Gooi deze overblijfselen allemaal bij elkaar in de kom. Snij de eventuele ketchupflacon(s) open en haal er met de pannenlikker de overblijfselen uit. Dit moet ook in de kom. Neem nu de mixer en meng het tot één geheel.
Giet de brij over in de ovenschaal, veeg met de pannenlikker de restjes uit de kom. Er mag niets verloren gaan !
Strijk de brij gelijk en maak er een motiefje in met een vork of saté-prikker. Zet de schaal in de oven en laat ze een half uur bakken.
De restjes van drank doe je bij elkaar in de milk-shaker, en ook daarvan maak je één (pot nat) geheel.
De brij moet warm geserveerd worden, de drank lekker koel. Dit gerecht heeft, buiten het feit dat het extreem lekker is, nóg voordelen:
- De restjes worden opgeruimd, dus de kelder wordt weer netjes,
- Het kost niks,
- En belangsrijkst van al, je hoeft 's anderendaags ECHT NIET te gaan werken !!
Wat is dit?
Deze pagina verzamelt zeer oude doorstuurmails en domme lijstjes die ons in de prehistorie gemaild werden. We hadden ze destijds verzameld als "funmails" en je kon ze vanaf de site naar anderen doorsturen.En waarom bewaren we ouwe nest? Daarom. Omdat we daar goesting in hebben.
Rechts
