Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- We are bigger than Jesus ~ John Lennon
- If you don't have to pay for the product, it means you are the product.
- dit is geen vraag op mijn antwoord
- Ik stond een beetje te niksen en rond te wandelen, toen kreeg ik een boete! Voor het nadoen van een agent!
- wie goed doet doet niet dom
- Ik doe geen vlieg kwaad - I do no fly angry
- please urinate with precision and elegance
- Komt door die directiestoornissen dat je bedrijf zo spaak loopt
- en stoenk et al veu' da 'kik binnekwaam?
- Hij ging hiermee over de schreef, schreef Ed Revo
- met bier en zang leeft men lang
- al is de schildpad nog zo snel, de haas achterhaalt hem wel
- Welke onverlaat heeft dat verdomde stuifmeel over mijn auto uitgestrooid?
- meld u hie voor een nieuw account. Als je alleen maar probeert sociale media aan je bestaande account te koppelen, ben je op de verkeerde plaats
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #959:
Ik klick me grotverdoeme zot maar er gebeurt geen fuck!!!

In dit kwootje zitten 10 woorden, samen goed voor 57 characters, waarvan 2 a's, 1 b's, 2 c's, 1 d's, 9 e's, 1 f'en, 3 g's, 1 i's, 4 k's, 1 l'en, 3 m'en, 1 n'en, 3 o's, 5 r'en, 3 t's, 2 u's, 1 v's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Henk de beste sportclub is Genk! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 8 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


