Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I can spot empty flattery and know exactly where I stand. In the end it´s really only my own approval or disapproval that means anything. ~ Agneta Fältskog
- Huckleberry huckle buck buck rogers finn Finland
- Ik word heel onzeker van vrouwen die me met een zandvragende blik aankijken
- Australian hat She was thc wa HE WORE A TOOTH FROM AND WE WILL GET YOU OUT OF HERE IN
- Krijg je met al dat inpoort volk bij de gemeente
- alles heeft zijn tijd, dat klopt maar haal die verdomde fopspeen uit jullie mond en durf eens een hanenkam opzetten en tegendraads te zijn zoals vroeger!! Schop terug tegen die schenen in plaats van het haar er af te scheren en ze in te smeren met een of ander veganistische en biologische kokosmengeling die ruikt naar perziken en watermeloen!!
- Ga je ook zingen op die plaat, Ko? Van Kongfoe faiting? Aidingdoekongfoe fai, aidingdokongfoefai...
- EN die roel, die slaat waar het op staat!
- de kweker zit op zwart zaad
- Schrijf zelf iets over uzelf jong!
- Heeft weer iemand de deur van de reliwaanzaal van het gesticht vergeten te sluiten?
- welk mens beld mijn smiddag's altijd op met een prive nummer ge hedt gewoon pech zunne ik neem alleen op als er een nummer staat
- Torry Vanderblauwhemden, kaasmaker van eigen lichaamsvocht, moet tijdens opnamesessies steeds een emmer bij zich hebben
- Hoe komt het dat je nooit olifanten ziet die zich verstoppen in bomen? Omdat ze er héél goed in zijn
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #956:
Ik ben weer met mijn derde been uit bed gestapt

In dit kwootje zitten 10 woorden, samen goed voor 47 characters, waarvan 1 a's, 3 b's, 3 d's, 10 e's, 1 g's, 2 i's, 1 j's, 1 k's, 2 m'en, 3 n'en, 1 p's, 2 r'en, 1 s'en, 4 t's, 1 u's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Henk de beste sportclub is Genk! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 56 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31



