Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Music is your own experience, your own thoughts, your wisdom. If you don't live it, it won't come out of your horn. They teach you there's a boundary line to music. But, man, there's no boundary line to art. ~ Charlie Parker
- Hoesten in de elleboog en scheten laten in de knieholte
- Na Sowah 55 minuten werd Edmond vervangen
- hoge bomen vangen veel geld
- Aantal oproepen voor wespenverdeling piekt: “Nog nooit meegemaakt” - moet "verdelGing" zijn, maar als daar een g tussenuit valt, dat ziet niemand
- He Kweeted on my drawing!
- Uw zoekbewerking - freek blaakwater - heeft geen overeenkomstige documenten opgeleverd
- there once was a woman in china, she hid a popsicle in her vagina. Her husband noticed the trick, and put a donut around his dick.
- Vraagje: als ik de knop 'voorwas' in druk, wordt dan de achterkant ook schoon?
- heheheeh
- Met de helm in je handen heb je geen bescherming aan je tanden
- Natas owned A´pen
- Terwijl de hormonale rust langzaam was weergekeerd deden bepaalde aanwezigen toch hun uiterste best om de chaos - middels vreemde rituelen - nieuw leven in te blazen.
- Hi there, I'm completely new here, I am not sure in the event that this section is a right place to create this and also sorry with this, but We were
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #928:
Roel is niet akkoord dat de predikaten in de abstractielaag multiway kunnen gemaakt worden om bvb te checken dat een bepaalde methode aan een bepaald.

In dit kwootje zitten 25 woorden, samen goed voor 150 characters, waarvan 17 a's, 5 b's, 3 c's, 10 d's, 22 e's, 2 g's, 2 h's, 6 i's, 6 k's, 5 l'en, 4 m'en, 11 n'en, 6 o's, 3 p's, 4 r'en, 2 s'en, 10 t's, 2 u's, 1 v's, 2 w's, 1 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Nanou wij krijgen melk van een koe! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 77 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8



