Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I want to make at least 4 amazing records ~ µ-Zic
- Nein Borsti!!! Wie oft soll ich dir das noch sagen? Du bist keine Steckdose!!!
- hoge bomen hebben lange takken
- Oh man hoe kinderachtig!!
- Ge zet een boer jom
- Héét ter mich toch eine inne wasbak geshiete biej de mannen zieker. Tom waas boes jonguh
- Voor de kompetiesie
- The lesbians next door asked me what I would like for my birthday and I was quite surprised when they gave me a Rolex !! It was very nice of them, but I think they misunderstood me when I said "I wanna watch"
- Voor de linkse vakbonden is carnaval wel uitzonderlijk vroeg begonnen dit jaar :)
- Mocht Nederland nog niet in vieze papieren zitten, dan zit het nu in een doos oud papier die een week in de regen heeft gestaan.
- Tis bij mij thuis. En ik ben verantwordelijk voor brand en evacuatie op mijn verdiep. Maar nen brandblusser kan er na 5 jaar zagen kan er niet af van de VUB. Tot er iets... voorvalt...
- Hij dom onnozel lelijk stinkend manneke.een alien zou dat gloves,ik niet stupid fuck
- hebben jij dat spookdoelpunt van Staphorst bij VV goes al gezien?
- Er was iemand die niet wist dat het onmogelijk was en die heeft het gewoon gedaan
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #903:
zo'n van 1000 vaders

In dit kwootje zitten 4 woorden, samen goed voor 24 characters, waarvan 2 a's, 1 d's, 1 e's, 2 n'en, 1 o's, 1 r'en, 1 s'en, 2 v's, 1 z'en, 3 nullen, 1 enen, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Murat ik heb je auto beklad! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 61 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31



