Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I was only 21 I was just trying to take everyday subjects and write about things other people weren´t writing about - working-class life and culture ~ Paul Weller
- tweede helft, minuut 72. De Sart blifjt liggen na een duel met Thorstvedt en daarbij tast hij naar de enkel. Aan die eikel had hij hiernet ook al last
- Daar heb ik JOU toch niet voor nodig!?
- Heej Korneel ik heb 'n konthaar te veel! Heej ja heej ja hooow!
- nonsens ! achterhaald geloof, een luie schoolse calvinistische heilsboodschap ! alle aardse rituelen testen jezus' enkelvoudigheid !
- Een vrouw die om de twee jaar met een andere vrouw ligt te scharen: een lesbiënnale
- Jormeidt & Walbrik Allochtre
- De transitie van "hem" naar "haar" vereist enkel nog de gekende, omslachtige operatie.
- Caps -- Fake Scores (Wait till kickoff, Cancel by Var also Fakescore) ----- Insults ---- Links -- Racism -- Spam -- technische vragen: =====> Ban!!
- Als hij niets anders te eten had leefde Godfried van boullion
- Vast en zeker, die leugenachtige media blijven maar doorgaan, er zijn mensen die geloven dat het verslaan van IS alles oplost, die geloven dat de overige moslims nu allemaal John Denver beginnen zinge
- Grotesko kickt op tetten
- MAG_AZIJN gestockeerd worden?
- Wank, wanker, agnew
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #829:
Pfff... Die "collega's" merkten niet eens dat ik vandaag een banaan van een ander merk bij me had

In dit kwootje zitten 21 woorden, samen goed voor 113 characters, waarvan 11 a's, 2 b's, 1 c's, 4 d's, 14 e's, 3 f'en, 2 g's, 1 h's, 4 i's, 1 j's, 3 k's, 2 l'en, 3 m'en, 10 n'en, 3 o's, 2 q's, 3 r'en, 2 s'en, 5 t's, 2 u's, 2 v's, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Patriek jouw adem maakt me strontziek! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 195 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 21/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
5
6
7
10
11
14
18
TONIC - Marylin En Jean 16
20
KOTO - Dragon’s Legend 19
22
OASIS - Champagne Supernova 20
23
BRAD - The Day Brings 17
24
BEN FOLDS FIVE - Brick 9
26
YAM - You Took My Heart 30
27
28
29

