Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Chaos is a friend of mine. ~ Bob Dylan
- This is to warning all of you cross-dressers out there. Return to your god, or you'll end up as a ghastly man-molester
- Op een bepaald moment zijn mijn leeftijd en mijn maturiteit niet meer simultaan gaan oplopen
- vandaag had ik het woordje "purgatory" in mijn kop. En dat is zeker niet raar, want purgatory is een sexy woord
- je hebt haar dan toch geslagen mag ik hopen??
- Ko! Een vliegtuig met marsmannetjes in de tent!!
- Notification: Resource usage by subscription has exceeded the allotments
- Village People werd in 1977 opgericht nadat Victor Willis op de gelijknamige plaat had gezongen en er vraag naar optredens kwam.
- God heeft me geschapen zoals ik ben, sorry dat ik zwart lijk
- Radhia vertrok dan maar terug naar Azië omdat hij zich in Nederland niet thais voelde
- SNAP JIJ DAN NIKS!? - Jawel, ik begrijp zelf héél goed dat ik niet slim ben
- beter tien ballen in de lucht dan euneuch van de keizer te zijn
- Sometimes I tell Marcel I'm better off without you
- Iemand heeft bedacht dat het bedenken van dingen... Euh... GROTVERDOMME NU BEN IK MIJN FANTASTIES SIETAAT KWIJT DOOR JOUW TORPEDOSCHEET! GA TOCH BUITEN KAKKEN!!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6740:
De heer A, de directeur van de Busan Dental Clinic, zei: ‘Ik heb zeven kiezen en twee voortanden.

In dit kwootje zitten 18 woorden, samen goed voor 99 characters, waarvan 4 a's, 1 b's, 2 c's, 4 d's, 18 e's, 2 h's, 5 i's, 2 k's, 2 l'en, 9 n'en, 2 o's, 4 r'en, 1 s'en, 4 t's, 2 u's, 3 v's, 1 w's, 3 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Korneel ik heb 'n konthaar te veel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 62 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31



