Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I Suppose Ultimately I´m Interested In Music I´m A Musician I´m Not A Gunslinger That´s The Difference Between What I Do And What A Lot Of Guitar Heroes Do ~ The Edge
- What means GROTMILJAAR? The meaning of GROTMILJAAR is unknown.
- Hella Van Overbraak, MIG-, TIG- en spanningsbooglasser in een snackfabriek, kan zich behoorlijk opwinden wanneer ze woedend wordt.
- wat sta je daar nou weer te rubberkutten!?
- Dus Kamiel verwacht u ook maar aan een of andere pilaarbijter die niet tegen een schetenfestival kan.
- onze hond heeft een ontzettende potentie
- Negen apen vallen elanden lastig: stampen, teerkost afpakken, rotzooien en nadoen
- Ik heb liever 'genoeg' geld dan véél, want veel is nooit genoeg
- Jij denkt zeker dat je Steve Miller Band!?
- nen onbekende, en dan nog nen onbekende, en dan nog nen onbekende en mss komt er nog nen onbekende
- She drives me crazy, like no-one else. She drives me crazy and I can´t help Marcel
- Astried Kolziol, een typische klappij die "nooit wat verkeerd doet", eet géén eclairs. Nooit. Het is niet dat ze er tegen is ofsoo, maar ze lúst die gewoon niet!
- Alles is legaal. Totdat iedereen het begint te doen.
- Medisch Carsela
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6192:
Erhältlich ist die ExtraWurst beim Obsthof Mertens (Willich, Meerbusch, Düsseldorf), bei der Wohnkost in Meerbusch und der Smeckerei bei Nadine in Krefeld.

In dit kwootje zitten 24 woorden, samen goed voor 157 characters, waarvan 2 a's, 6 b's, 5 c's, 7 d's, 19 e's, 3 f'en, 7 h's, 12 i's, 2 k's, 6 l'en, 2 m'en, 6 n'en, 4 o's, 11 r'en, 9 s'en, 7 t's, 4 u's, 1 x'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Martijn jouw oksel stinkt naar azijn, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 90 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 24/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
ABC - All Of My Heart 14
15
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
16
18
BOBBY GOLDSBORO - Honey 13
20
22
24
26
27
28
LEWIS CAPALDI - Forget Me 21
29



