Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- There are more love songs than anything else. If songs could make you do something we'd all love one another. ~ Frank Zappa
- Wie de grootste heeft krijgt die meid. Lijkt me een eerlijke zaak! Ook voor die meid.
- We zijn blij je te zien! Wij nodigen u uit om een exclusieve dating site te bezoeken! We presenteren het nieuwste concept van online dating alleen
- Wirco Hondertmondt, blazoenblazer met een lycra-allergie, geeft er doorgaans weinig om wanneer er jehova's aan zijn deur staan
- had ik maar borsten
- STOP SHOVELING POOP! Now You Can Simply Lift & Toss!
- shut yer tadger terrier63
- Het heeft al maanden over 4 Russen gegaan , nu gaat het plots over 2 Amerikanen ...
- Kultu clandicka soelal inti hadoli, hangad baskeli ! :-)
- oude vissen uit de sloot halen
- PC werkt niet goed. Blijf beschermd en update nu. Uw systeem is niet reageren
- Ben je nou helemaal van de pot gerukt?!?!
- GA U NOG WAT AAN UW STER LATEN LIKKEN DOOR UW ACHTERLIJKE APOSTELEN
- lately you've been walking around here with a face like a bag full of spiders!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5876:
Ma Baker: Het nummer schreef Frak Farian samen met Fred Jay (echte naam Hans-Jörg Mayer) en Fred Jay (echte naam Friedrich Alex Jacobson)

In dit kwootje zitten 24 woorden, samen goed voor 138 characters, waarvan 15 a's, 1 b's, 5 c's, 3 d's, 17 e's, 1 f'en, 1 g's, 4 h's, 3 i's, 2 k's, 1 l'en, 6 m'en, 8 n'en, 2 o's, 11 r'en, 4 s'en, 4 t's, 1 u's, 1 x'en, 3 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Omer heb je weer jeuk aan je ster? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 8 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


