Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- This one's for the people who can't read ~ Liam Gallagher
- knip knop knee
- bij Eleven hebben we nu de Schotse Premier League erbij om te kijken en dat is top zeg ho ho ho
- Dolle vos gaat man te lijf: Dull fox goes man to life.
- dus bleef het witte goedje gewoon liggen. Maar ach, dat maakt de soap alleen maar charmanter, toch?
- I often see the time 11:11 or 12:34 on clocks.
- Een blinde een blad schuurpapier laten lezen is niet grappig.
- Wie heeft die vieze, kleverige propjes in mijn neus geduwd?
- met bier en zang leeft men lang
- Hoe Komen Ze Aan Zaad Voor Een Pitloze Druivenplant...
- Handkerchief laying, nobody saying, q kala q said our cock
- Een octopus heeft 8 testikels
- Dat je stinkt is niet de reden dat ik niet bij je wil zijn, ik ben gewoon liever bij mensen die niét stinken
- There was a nosehorn boehoe!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #577:
vladjikastir djazmik

In dit kwootje zitten 2 woorden, samen goed voor 20 characters, waarvan 3 a's, 2 d's, 3 i's, 2 j's, 2 k's, 1 l'en, 1 m'en, 1 r'en, 1 s'en, 1 t's, 1 v's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Martien ik heb jouw remspoor gezien! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 224 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 28/2025. Muziek van 1950 tot nu!4
5
6
9
10
12
13
14
SCHMUTZ - Love Games 24
15
YAM - You Took My Heart 19
16
L7 - Pretend We’re Dead 12
17
CIRCUS CUSTERS - Monica 16
20

