Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I want to make at least 4 amazing records ~ µ-Zic
- Tja, haben sie es doch noch versaut. Aber wär ja auch zuviel verlangt gewesen. Jedenfalls dürfte es das jetzt mit der EL gewesen sein, in Genk ist so nix zu holen.
- menke as te mich nog eine kier vreugs of ich 'get moos hemme' dan geif ich dich 'n mep die ste nuets mier vergeis
- Das wel lekker joa
- Ik wijs hem enkel maar op het feit dat hij geslachtsmatig hetzelfde prefereert
- we hebben bijna 16000 datums in onze database.
- Ik heb jouw gedachten ontmoeten eerlijke man op zwaluw van nieuwe momenten
- Kan je eens aan die luidruchtige, grootgebekte vogel vragen of die banaanvormige snavel ook TOEKAN?
- is´t er iet kapot?
- Sorry dat ik jouw humor niet grappig vind meneer Alex Agnew!
- Zoveelste oorlogje over Achelse tennisclub: ex-partijtjesgenoot beschimpt schimpen van ‘sport’
- ooemph! ooemph!
- Why was the Champions League final like me building a shed? Not. One. Decent. Corner.
- Toon me uw onderbroek en ik zal zeggen wie u bent. (De truk zit ´ m in het etiketje, uw naam staat erop.)
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #561:
Turkeys Saved For Breeding Were Eaten By A Fox Last Weekend... The Irony!

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 73 characters, waarvan 3 a's, 3 d's, 11 e's, 1 g's, 1 h's, 1 i's, 2 k's, 4 n'en, 3 o's, 5 r'en, 2 s'en, 2 t's, 1 u's, 1 v's, 1 x'en, 3 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeroen er kleeft iets onder je schoen, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 5 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
BOTS - De Lange Weg 29
12
14
17
ED SHEERAN - Afterglow 27
19
22
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
24
ABC - All Of My Heart 23
27
SEAL - Kiss From A Rose 12
29
31
SCHMUTZ - Love Games 1


