Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- They're Coming To A Rock And Roll Concert And Watching Television That Says It All ~ Larry Mullen
- (Graspy voice:) "It-was-the-Dukes-it-was-the-Dukes-it-was-the-Dukes!"
- wie kent allemaal de historie van Benny en de punicafles?
- koos u die garage dus ook
- Tussen de balzak en de eikel zit deschacht!
- Praktische raad: intermitterend eens terugkomen, Papa reinigt Arie's anale trechter
- Dè's hie zoe gek!?
- Instead Of Helping Those In Need, Let’s Snap A Picture First
- Kunnen vissen roepen?
- Persönliche Lieblingslieder von zwen ... Kommentare zu den Lieblingsliedern von zwen
- Dat is niet echt een onderwerp om NU over te praten eh!
- Ik ben niet haatdragend maar ik vind Schandard wel de misselijkste ploeg van heel de wereld, inclusief lagere klassen, provinciale clubs, café-, bedrijfs-, mini-, zaal-, en tafelvoetbalploegen
- Compleet los van al het bovenstaande wou ik wel nog erg graag één ding vermelden: knakworst.
- maar wij werken toch niii
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5606:
Tijdens de coronaperiode hebben we zo vaak zonder volk in het stadion moet spelen. Om dit dan nu te zien, dat is bijzonder triest

In dit kwootje zitten 24 woorden, samen goed voor 129 characters, waarvan 6 a's, 3 b's, 1 c's, 9 d's, 16 e's, 2 h's, 9 i's, 2 j's, 2 k's, 2 l'en, 2 m'en, 11 n'en, 9 o's, 2 p's, 5 r'en, 5 s'en, 8 t's, 1 u's, 2 v's, 1 w's, 4 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Kamiel jouw vader is een schlemiel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 360 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 46/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
10
13
MICHAEL PENN - No Myth 4
15
16
17
18
20
LEVEL 42 - Take A Look 14
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 19
24
BLONDIE - Heart Of Glass 31
27
KAREL FIALKA - Hey Matthew 18
28
29
30


