Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I was only 21 I was just trying to take everyday subjects and write about things other people weren´t writing about - working-class life and culture ~ Paul Weller
- Before you argue with someone, ask yourself: is that person even mentally mature enough to grasp the concept of different perspectives? Because if not, there is absolutely no point
- nutteloos sport 100 m buikloop
- I challenge every christian to stand at the edge of a cliff, pray for safe passage across to the other side and take the leap of enlightenmen
- Wat zou het een mooi toeval zijn als ze bij het VERBOUWEN van het nieuwe FCBstadion, de speler VERBAUWhede terughaalden!
- 'Yes, onweer is afgelopen' - PC aan, mailkes binnenhalen.... Twee minuten later: *FLITS FLITS FLITS - ROMMELDEBOMMELLLLLLLL' - zucht.....
- Enkel een smeerlap heeft het Leffe een bak bier mee te brengen naar een aa-bijeenkomst!
- kan mig ginne zak schille!
- Walgelijk: pizzabezorger heeft jeuk op intieme plaats en lost dat erg agressief op
- YEAH RIGHT! Alsof JOUW vader zich nooit aftrekt!
- Jezus heette eigenlijk gewoon "Roger" maar toen hij hem ging aangeven stootte Jozef zijn teen
- Dat zijn de gegevens op een trouwring die in een kippenhok in het Antwerpse Hoboken gevonden werd. De vlinders zijn nu op zoek naar de eigenaar van de ring
- ik kom klaar, ik kom klaar ik kom klaartje halen
- Vergis je niet tussen mijn persoonlijkheid en mijn houding; mijn persoonlijkheid is wie ik ben en mijn houding hangt af van wie jij bent.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5606:
Tijdens de coronaperiode hebben we zo vaak zonder volk in het stadion moet spelen. Om dit dan nu te zien, dat is bijzonder triest

In dit kwootje zitten 24 woorden, samen goed voor 129 characters, waarvan 6 a's, 3 b's, 1 c's, 9 d's, 16 e's, 2 h's, 9 i's, 2 j's, 2 k's, 2 l'en, 2 m'en, 11 n'en, 9 o's, 2 p's, 5 r'en, 5 s'en, 8 t's, 1 u's, 2 v's, 1 w's, 4 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Nanou wij krijgen melk van een koe! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 135 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

