Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- We don't like their sound, and guitar music is on the way out ~ Decca Recording Company rejecting the Beatles, 1962...
- gaan nog een weekske ziekenverlof pakken denk ik,been en rug doet te veel pijn,en ben veel te zat,LOL
- wie in sprookjes gelooft moet maar in de efteling gaan wonen
- Real men don't dance... Salsaaaaa
- Vandaag is zo'n dag dat zelfs mijn koffie, koffie nodig heeft.
- Grappig weetje (en het klopt echt): er zitten Vlamingen in de videoclip van Smells Like Teen Spirit (Nirvana)
- 'Lonely and nasty while hubby at work, im home f*cking my holes with big toys'
- Gezocht: gezin in Beekse Bergen en SD-kaart met honderden vakantiefoto’s verloor
- I'm 91 and practicing while sitting on the toilet
- Scherven brengen geluk. Tenzij de ambulance er zijn banden op stuk rijdt!
- Lekke band voor, wat een timing! De slimste, heb ik me laten vertellen. Ai. Losjes op het stuur
- Kastor Wielewaal, bekend vanwege zijn doortastende optreden tijdens een optreden op de treden van de wielerbaan, ruikt als fetisj aan fietszadels
- this website only has a few categories, and they all suck. ce site n’a que quelques catégories, et ils sont tous nuls.
- george bush zou zich misschien beter eens wat minder focussen op zijn gefakete orgasmes!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5601:
Ik ga akkoord met de actie- en abonnementsvoorwaarden1 [1]

In dit kwootje zitten 8 woorden, samen goed voor 59 characters, waarvan 6 a's, 1 b's, 1 c's, 3 d's, 7 e's, 1 g's, 1 i's, 3 k's, 2 m'en, 5 n'en, 5 o's, 3 r'en, 1 s'en, 3 t's, 1 v's, 1 w's, 2 enen, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Nanou wij krijgen melk van een koe! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 5 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
ED SHEERAN - Afterglow 27
18
21
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
23
ABC - All Of My Heart 23
26
SEAL - Kiss From A Rose 12
28


