Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Yeah, Wacko Jacko, Where Did That Come From? Some English Tabloid I Have A Heart And I Have Feelings I Feel That When You Do That To Me It´s Not Nice ~ Michael Jackson
- Vuer aan den toog stuen 2 oudere mannelijke verdachte types. Eederein dinkt det deh BOB is meh Tom blieft ter kalm in
- wie een verkeerde weg inslaat moet veel lopen
- iemand heeft gekakt.
- De tientallen likes geven me blijdschap, iedere keer. Maar het uitblijven van die ene like breekt mijn hart, telkens weer... :¨(
- beter 1 gek in de hand dan 10 op de vlucht
- Als je wil dat je handen naar coniferen ruiken, dan kan je best de pompzeep van dunaldie gebruiken
- Iedereen die 'Nike' uitspreekt als 'NAAIK' is DOM!!!!!!!!!!!!
- tweede helft, minuut 72. De Sart blifjt liggen na een duel met Thorstvedt en daarbij tast hij naar de enkel. Aan die eikel had hij hiernet ook al last
- ondanks dat ik hem thuis afgenomen heb met water met natuur azijn blijft hij stinken alsof hij in een hele vieze stal of konijnenhok heeft gezeten.
- Racing Genk is weer indruk aan het maken. Het doelpunt dat gescoord werd op Besiktas was van fantastische makelijk. Kijk en geniet van de goal van
- Wat is het verschil tussen een politicus en een trolleybus? Een trolleybus stopt als hij de draad kwijt is.
- Als je parachute niet opent, heb je de rest van je leven de tijd om hem te herstellen
- De gemiddelde teenlengte neemt ook gestaag toe, dat is duidelijk
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5598:
Too weird to live, and too rare to die.

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 39 characters, waarvan 2 a's, 3 d's, 4 e's, 3 i's, 1 l'en, 1 n'en, 6 o's, 3 r'en, 3 t's, 1 v's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Marcel, jouw pizza's lusten we wel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 48 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 17/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
5
6
7
8
12
14
DOE MAAR - Nachtmerrie 8
16
POND - Young Splendor 14
22
SYSTEM 01 - Drugs Work 18
23
24
THE SHINS - Phantom Limb 30
25
DEVO - Girl U Want 6
26
27
29
30
31
BOTS - De Lange Weg 10



