Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Imagine if you could go watch Mozart today, even if it's the last, crappiest show he ever played. What a thrill that would be. ~ Roger Daltrey
- Dik dom kalf, achterbakse trut
- wa wa waaaaaah
- Het verschil tussen een dialoog en diaree is , dat je bij een dialoog rond de pot kan draaien
- Excuses are like rear ends. Everybody has one and they stink
- werd verbannen door @hesgoalme op #hesgoal door een seksistisch varken genaamd "donnydeligt". Ik stelde een simpele vraag en werd geconfronteerd met domheid en vrouwenhaat
- IK VIND DAT ER VERANDERING MOET KOMENEEN KONTRACK MOT EEN GANS JAAR UIT DOEN, NIET IN HET MIDDEN VAN HET van het seisoon veranderen,??,,,,,,,,
- je wordt oud als je bij het schaken buiten adem raakt.
- Hoe kun je 9 jaar zijn en ook gewoon iets goed doen lmao ik ben 17 en kan een eitje bakken of de hond uitlaten ofzo smh?
- Als je wilt dat ik een biertje kom brengen, kun je ook gewoon een boer laten. Dat hoor ik wel vanuit de keuken.
- Jao sèg hei
- Het aars paradijs van het internet
- Fuck your mother and make yourself a bloody brother! hahahaha!!! hahahaha!!!
- I was alone finking about what happend to us what happend to me
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5560:
Nee Walter, meer scheten laten dan gemiddeld is géén teken van hoge intelligentie

In dit kwootje zitten 14 woorden, samen goed voor 84 characters, waarvan 4 a's, 1 c's, 4 d's, 16 e's, 4 g's, 2 h's, 5 i's, 1 k's, 5 l'en, 2 m'en, 8 n'en, 1 o's, 2 r'en, 2 s'en, 6 t's, 1 v's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Arthur jij lijkt wel héél overstuur, heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 426 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


