Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- What the fuck do you think you´ re doing? ~ Madonna
- The koop: Pontiac Firebird met zelfgemaakte luchthapper
- Julian McMahon´ s duistere verleden zorgde voor verdriet en schaamte bij familie, vrienden, buren en allerlei restauranthouders
- haast u wanneer u tijd hebt dan hebt u tijd wanneer u haast hebt
- De kampioen is uitgerekend witte wijn, welke de gebruiker een waar draaiorgel schetenfestival kan bezorgen en in recidieve gevallen zelfs een gecompliceerde, vaak dubbele bilfractuur.
- GA WEG VUILE KUTWINTER! IK BEN JE BEU GEZIEN! KOM MAAR TERUG IN NOVEMBER OF ZO! FUCK OFF!!!!
- Grotesko, we zeggen het te weinig... we houden van jou!
- Dat is niet echt een onderwerp om NU over te praten eh!
- ´n knoestige wandelstok om in je hol te frotten
- Jao
- Eske zje dwa kassee ta guil oe kwa?
- Zeg Já tegen nee
- Watching in Jan 2020 and still feeling bad for Japan. Belgium won the match but Japan won hearts and respects
- Onze scanbot beoordeelt jouw bijdrage op dit moment als spitsvondig, maar begin nu maar niet direct te denken dat je heel wat bent!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #534:
het is blauw en stinkt naar inieminie? De vinger van pinoooo

In dit kwootje zitten 11 woorden, samen goed voor 60 characters, waarvan 4 a's, 1 b's, 6 e's, 1 g's, 1 h's, 8 i's, 1 k's, 1 l'en, 1 m'en, 8 n'en, 4 o's, 1 p's, 2 r'en, 2 s'en, 3 t's, 1 u's, 2 v's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Lars je mopke ligt mij wat dwars! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 62 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31



