Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Pop is actually my least favorite kind of music, because it lacks real depth. ~ Christina Aguilera
- Elke avond begint hij op onophoudelijk te fluiten op een fluitje en dan begint hij aan een scheldtirade voor de hele buurt. Dit kan zo niet verder
- ik heb een vettig goedje meegebracht van 't werk, dit ga ik deze nacht tegen de vensters van de pastorij kwakken
- Hij stapte in de bus maar toen hij zag wat er onder de jas van de chauffeur vandaan kwam, schrok hij, hij zag er beter uit en: "Er waren duizenden en hij voelde het niet eens, ze kwamen overal uit! ” Hij filmde alles, en mensen over de hele wereld weten niet wat ze moeten denken: - Check de comments ???
- Dringend gevraagd: een kwootje met het woord "paksj"
- Met welke software maakt men software waar men software mee maakt?
- Tom Boudeweel over Europese tik voor AA Gent: "Geen rekening mee gehouden - Tom Buildepond over European slap for AA Gent: no calculation with geheld
- hallo, ik hoop dat het goed met je gaat, sta me toe mezelf voor te stellen. Ik ben Monique, vrijgezel zonder kinderen, op zoek naar nieuwe kinderen
- If only closed minds came with closed mouths...
- als het kalf verdronken is is het tijd voor de bbq
- Kijk mijn haren ook, kijk!
- Iemand die voor de trein wil springen zou ik toch proberen op het goede spoor te helpen.
- Er was eens een man eh, en die moest 7 keer meekomen
- dit zijn de ontwikkelingen die ervoor zorgen dat dysieke winkels failliet gaan
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #514:
want op de bühne kleed ik me uit

In dit kwootje zitten 10 woorden, samen goed voor 37 characters, waarvan 1 a's, 1 b's, 2 d's, 5 e's, 1 h's, 2 i's, 2 k's, 2 l'en, 2 m'en, 2 n'en, 1 o's, 1 p's, 2 t's, 3 u's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeanette er ligt weer kots naast je bed! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 440 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 04/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
6
8
10
11
12
13
LUKE COMBS - Fast Car 4
14
15
BOTS - De Lange Weg 1
16
17
18
21
23
24
26
27
CHRISTOPHE - Aline 8
28
THE SHINS - Phantom Limb 10
29
30
SCHMUTZ - Love Games 24


