Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- To those who understand, I extend my hand. To the doubtful I demand, Take me as I am ~ Dream Theater
- op ook Belgen, stoan veel liggen, pijn,en zot someone doen
- Goei nieuws: De Jehova’s getuigen zijn terug in het straatbeeld. Na twee jaar pandemie prediken ze opnieuw op straathoeken en marktplaatsen. ZUCHT...
- Bladblazers blazen, zoals de naam van het toestel verraadt, bladeren ergens naartoe. Waar ze, even later, ook weer teruggeblazen worden
- Vroeger kende men slechts 2 seksstandjes: de missionarishouding en de geheelonthouding
- Ik HAAT nachtschijten
- I’d give my right arm to be ambidextrous.
- Een lichaamsversiering met 9 bollen: Tattoomium!
- En heeft de inhoud van dit fles-achtig object dan ook iets te maken met hetgene wat op het label vermeld wordt?
- Thus, Now we have little doubt The Cosmopolitan has become the best casinos in Vegas to stay and gamble in. The resort has 483 visitor rooms insi
- iedereen is dom maar elk op een ander terrein
- ´t Zijn jaloerse trezen die geen random kwootjes lezen!
- Ik ben met mijn gat in de boter gevallen. Nu zit er een haar in de boter.
- We have an inheritance of a deceased client with your surname. Kindly reply with your full names ( ONLY ) for more information.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #509:
DIE MP3´s KUNNEN MIJ ALLEMAAL DE POD OP!

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 41 characters, waarvan 1 s'en, 1 drie's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Chantal denk niet dat ik voor je val! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 62 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8



