Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If I were in the Beatles, I'd be a good George Harrison. ~ Noel Gallagher
- How many seconds are there in one year? Twelve. January 2nd, february 2nd, march 2nd, april 2nd, may 2nd, june 2nd and so on
- wie veel zwetst krijgt een droog strot
- zijn de lakens gekreukt is er geneukt
- Gazondabber zegt: effe ook nie slecht Om de meest re
- hoe konden we gaan zitten moesten onze knieën andersom staan?
- Ik zal je mijn WhatsApp-nummer geven en me naakt zien. ?
- Schit! I have knotsed my kop!
- Roept u maar stop!
- maar ja, de gemiddelde aardbewoner is te dom geworden om het verschil tussen bucht en kwaliteit te zien, dus lang leve david guetta met zn kutmuzik
- Je suis une fille solitaire, donc je cherche quelqu'un qui aime la taille du sexe si vous voulez, cliquez sur mon numéro personnel si vous voulez faire l'amour avec moi
- valt het avondrood vroeg, moet ik naar de kroeg.
- met de neus in de taart vallen
- wacht maar tot ik groot ben
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4953:
Na de overwinning op Antwerp staat Racing Genk - samen met een niet nader te noemen club - op een gedeelde eerste plaats in de JPL

In dit kwootje zitten 26 woorden, samen goed voor 130 characters, waarvan 8 a's, 1 b's, 2 c's, 5 d's, 23 e's, 3 g's, 5 i's, 1 k's, 3 l'en, 3 m'en, 14 n'en, 4 o's, 4 p's, 4 r'en, 4 s'en, 8 t's, 1 u's, 1 v's, 2 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Marlies jouw voeten zijn altijd vies! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 355 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
SCHMUTZ - Love Games 13
15
16
17
18
SILVERTEAR - So Deep 5
19
MICHAEL PENN - No Myth 18
20
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
21
22
23
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
24
25
STRUGGLER - Night Fever 25
26
27
MICHèLE TORR - Lui 4
28
30
BOTS - De Lange Weg 6



