Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- To those who understand, I extend my hand. To the doubtful I demand, Take me as I am ~ Dream Theater
- En toen God uiteindelijk wist hoe het moest, schiep hij de Vlamingen, klopte zichzelf gemoedelijk op de schouder en ging een pint drinken.
- Op een rechte weg leer je geen bochten maken
- Waarom moet Clucht Brugge eigenlijk altijd (ex-)spelers van Genk binnenhalen? Hebben zij zelf geen scouting-unit?
- sommige Racisten dragen een bomberjacket van Rotterdam Trommelcorps
- tegen het ja-woord kan je geen nee zeggen
- viola moutenbike wekend was af twee heel vette parcours gehadt en nu rusten
- de site voor het rapporteren van sluikstortingen in je eigen achtertuin!
- Situatie: je bevindt je op een groot evenement. Vraag je je dan af of iedereen wel proper ondergoed aanheeft?
? JA
? Nee - Het klínkt als een aandoening, maar het ís een ziekte!
- mercei zal voor leuk foto's zorgen das belooft
- Van de doofpot naar de beerput en dan weer terug naar de doofpot. En terug natuurlijk.
- Het feest kan nu helemaal losbarsten! De wedstrijd eindigt met dezelfde score die op het bord stond na 90 minuten: 3-0! Antwerp is de leidersplaats kwijt aan Genk.
- Amerikaanse Buffels hebben iets bisonders.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #479:
je mag mn zus na de wedstrijd wel hebben.... "ik heb liever je shirt"

In dit kwootje zitten 14 woorden, samen goed voor 69 characters, waarvan 2 a's, 3 b's, 3 d's, 10 e's, 1 g's, 3 h's, 4 i's, 3 j's, 1 k's, 2 l'en, 2 m'en, 3 n'en, 3 r'en, 3 s'en, 2 t's, 1 u's, 1 v's, 2 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Murat ik heb je auto beklad! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 140 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

