Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I think I am a child. Everything blows my mind. ~ Marc Bolan
- Goh ja, weette? Ik 'em echt zoiets van, wa is deeeees, da is eigenlijk echt kweeniehoe stom of zo zeg maar, al zeg ik het zelf
- KV Mechelen laat zich hier toch iets te grellig naar de slachtbank leiden. Dat worden komende week pissige besprekingen Achter De Kazerne.
- een vlieg versturen wordt 3% duurder
- Personal developmentis an important element of achieving success and being happy. Not everyone who
- De mode in de jaren tachtig was 'eeties' niet verantwoord. Hahaha, 'EETIES', snap je'm? EETIES, EIGHTIES! Ja, als je 'm moet uitleggen is het niet meer grappig nee
- Streaker vrolijk derby zjat tussen Ellikom boterhamdoos Wijshagen open
- Hij stapte in de bus maar toen hij zag wat er onder de jas van de chauffeur vandaan kwam, schrok hij, hij zag er beter uit en: "Er waren duizenden en hij voelde het niet eens, ze kwamen overal uit! ” Hij filmde alles, en mensen over de hele wereld weten niet wat ze moeten denken: - Check de comments ???
- Hemeltjelief wat stink jij toch
- als je haar tussen je tanden vindt heb je gebeft
- today in sbs they said kasamh se cast is soon going to turkey[Inbastul] for a shoot
- Nous espérons que vous apprécierez recevoir ce message. Toutefois, si vous ne souhaitez pas recevoir de futurs e-mails. Veuillez vous désabonner ici.
- Just because large words confuse you, it doesn't mean it's not real
- de meeuwen vliegen laag, we houden het niet droog vandaag
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4779:
Leven zoals god in Frankrijk... inexistant dus

In dit kwootje zitten 7 woorden, samen goed voor 46 characters, waarvan 3 a's, 2 d's, 3 e's, 1 g's, 4 i's, 1 j's, 2 k's, 1 l'en, 5 n'en, 2 o's, 2 r'en, 3 s'en, 2 t's, 1 u's, 1 v's, 1 x'en, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej mijn vriend je hebt een sticker verdiend! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 138 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

