Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I left school at 17 and was a star by the time I was 18... in certain parts of the world anyway ~ George Michael
- ik zou het zelf wel willen weten, geen idee of het misschien iets medisch oid is maar je ruikt namelijk nogal onprettig/sterk
- Rex Dildo
- Eigen angst duurt het langst
- de aangename aannemer die de schaakleraar schakelaars verkocht
- Boss makes a dollar, I make a dime. That's why I poop on company time.
- Kevin Sorbo´s pretentieuze nichtje verkocht me meerdere memorabilia die geen cent waard waren
- Hij dom onnozel lelijk stinkend manneke.een alien zou dat gloves,ik niet stupid fuck
- Met de rust in zicht ging de voet wat van het gaspedaal, maar de supporters mochten niet van klagen.
- hoge glazen vangen veel bier
- Veertigers laten vaccin vaker schieten, veertigers laten vaker scheten
- duumke haw uh verreken gekocht duumkes zoon haw t toews gebroacht laank haw gestoken fielefak haw worst gemakt en klein peenkske haaw het allemoal opgehapt
- als ik jouw droom ben, wil ik wel eens weten hoe jouw nachtmerrie er dan wel niet uit ziet!
- Wat " jong dementie " betreft... Daar zul jij NOOIT last van gaan krijgen... Iets wat je niet hebt (werkende hersencellen) kunnen ook niet gaan aftakelen... Fijne avond verder... in je kleine wereldje
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4637:
Sinds 1 januari 2017 is de speed pedelec vanwege de snelheid officieel een bromfiets is.

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 88 characters, waarvan 3 a's, 1 b's, 2 c's, 6 d's, 16 e's, 3 f'en, 1 g's, 1 h's, 8 i's, 1 j's, 3 l'en, 1 m'en, 5 n'en, 2 o's, 2 p's, 2 r'en, 6 s'en, 1 t's, 1 u's, 1 v's, 1 w's, 1 nullen, 2 enen, 1 twee's, 1 7'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeanette er ligt weer kots naast je bed! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 13 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


