Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- There are things known, there are things unknown, in between are doors ~ Jim Morrison
- Er is iets Syrieus mis met de Belgische jongeren!
- iemand met raad en zaad bijstaan
- veni vidi vaginalis ( ik kwam en zag dat het kut was)
- Hij duwt met links onbegrijpelijk over. Tsja da hedde met Vanaken eh
- Opschortingsmelding. Hallo, We kunnen uw betaling niet voor de volgende betalingscyclus van uw abonnement hebben. Daarom hebben we uw lidmaatschap opgeschort. Maar uw huidige abonnement is actief totdat het afloopt. Uiteraard willen we je graag nog een keer zien, klik op onderstaande link om je gegevens te valideren.
- wie niet sterk is is slap
- ik heb wel een hoog iq maar ik kan dat niet beweizen
- Wa bedrijf!!!
- er was nog geen kwootje wat het woord 'schijven' bevatte, dus vandaar. Vandaag.
- The koop: Zittend hondje. Staand.
- RSCAchick: KVK spelers, geboren komedianten
- I have it not seen because I was kotsing
- Heb je zelf uiers, dan hoef je nooit aan de luiers
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4443:
oefening baart overbevolking

In dit kwootje zitten 3 woorden, samen goed voor 28 characters, waarvan 2 a's, 2 b's, 4 e's, 1 f'en, 2 g's, 2 i's, 1 k's, 1 l'en, 3 n'en, 3 o's, 2 r'en, 1 t's, 2 v's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Zjeraar ik knip het vlees met een schaar! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 58 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31



